Utility Stunts

دوره عمومی آموزش بدلکاری در فیلم

آموزشی مفید و کاربردی برای افرادی است که قصد شروع به کار در حرفه ی بدلکاری را دارند و یا بازیگرانی که می خواهند اجرای بدلکاری در فیلم ها را شخصا خود به انجام رساند.
این دوره آموزشی 150 ساعته به صورت 110 ساعت عملی و 40 ساعت تئوری و شامل موارد زیر می باشد :

 
شیوه های زمین خوردن و غلت زدن
سقوط از ازتفاع
در گیری های تن به تن
افتادن از پله
هنرهای رزمی
سلاح ها
بیرون پریدن از خودرو
پارکور
رانندگی حرفه ای
موتورسواری
تصادفات
راپل و ریگینگ
آتش سوزی
تجهیزات بدلکاری
بازیگری و اکشن
گارگردانی اکشن
طراحی، اجرا و ایمنی صحنه های اکشن
 

علاوه بر موارد ذکر شده جلسات سخنرانی و بحث پیرامون کسب و کار بدلکاری در فیلم و بازیابی و چگونگی استخدام و پیشبرد حرفه بدلکاری به شکل بین المللی؛ شامل سرفصل های زیر ارائه می گردد :

تهیه رزومه

استخدام و یا پیوستن به صنف بازیگران و بدلکاران

بازاریابی

تنظیم پروتکل های کاری

به عنوان بخش جدایی ناپذیر آموزش ها، اجرا و آموزش بدلکاری و بازیگری اکشن در مقابل دوربین و در لوکیشن های خاص از مواردی است که می تواند آموزشی مفید، کاربردی و مشابه موقعیت های کاری را در اختیار هنرجویان قرار دهد.

ایمنی اصلی ترین بخش در برگزاری دوره های آموزشی مدرسه بدلکاری می باشد. هر چند که فضای آموزشی و آموزش ها سرگرم کننده و مهیج می باشند و به ظاهر خطرناک ؛ با بهره مندی از تجهیزات ایمنی، آموزش صحیح و استاندارد و رعایت پروتکل های بین المللی؛ دوره ها با ایمنی ، نظم و نگرش حرفه ای صنعت بدلکاری در فیلم برگزار می گردد.

علاقه مندان باید در نظر داشته باشند به جهت مطابقت آموزش های مدرسه با پروتکل های بین المللی صنعت بدلکاری درفیلم ثبت نام در دوره های به متقاضیان بالای 18 سال محدود شده است.

اگر شما پرسش خاصی در مورد هر کدام از قسمت های دوره آموزشی دارید، میتوانید از طریق تلفن، شبکه تلگرام یا ایمیل با ما تماس بگیرید. تبادل ارتباط بین ما و شما کمک می کند که مطلع شویم از آنچه شما انتظار دارید و مطلع شوید از آنچه ما انتظار داریم تا بتوانیم ان شاءالله خوش آمد گوی شما در دوره ای آموزشی درخور شان شما باشیم.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی خاص کلاس ها، قوانین و مقررات، تجهیزات مورد نیاز، امکانات و... در بسته ای از طریق ایمیل به شرکت کنندگان ارسال می گردد. لطفا توجه داشته باشید که بسته های اطلاعاتی، فقط به افرادی که برای دوره ها ثبت نام کرده و هزینه اولیه را پرداخت نموده باشند؛ ارائه می شود. اگر نیاز به اطلاعات دقیق و بیشتر دارید می توانید با ما از طریق تلگرام 09121940378 آقای اکبری تماس بگیرید.